O nas

Witamy na stronie zespołu muzycznego „Vega”. Skoro już tu do nas trafiłeś, to znaczy, że szukasz zespołu, który zadowoli twoje najskrytsze pragnienia muzyczne i zaspokoi nawet najbardziej wybrednych gości na organizowanej przez Ciebie imprezie. Zapraszamy do zapoznania się z długoletnią- wielopokoleniową rodzinną historią sięgającą ponad 60 lat w branży, oraz bogatą ofertą muzyczną.

„Vega” to czwórka młodych ludzi, których pasją i pracą na co dzień jest muzyka. To właśnie ona towarzyszy nam wszystkim w życiu od najmłodszych lat.

MOF_5934

Tomasz – absolwent szkoły muzycznej I stopnia w Oleśnie i Kluczborku

Zadaniem Tomka jest prowadzenie każdej naszej imprezy poprzez konferansjerkę, prowadzenie zabaw integracyjnych.Na imprezach zabawi również gości swoim wokalem, oraz grą na instrumentach klawiszowych, saksofonach, klarnecie.

 

 

NSC_0049

 

 

Paweł – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na wydziale Jazzu i wokalistyki, oraz Akademii muzycznej w Krakowie. Bawi gości swoim wokalem, oraz grą na puzonie

 

MOF_5961

 

Damian to uczeń Szkoły muzycznej w Kluczborku.  Bawi gości swoim wokalem oraz grą na instrumentach klawiszowych i basie

 

 

 

MOF_5952

Justyna to nasza solistka, która od najmłodszych lat zachwyca swym wokalem najbardziej wybrednych odbiorców. Od wielu lat szlifuje swój warsztat wokalny uczęszczając na prywatne lekcje śpiewu.